Kids & Co: het Maritiem Museum met Terrenz
Terrenz Matos (7) neemt samen met zijn vader Lorenzo een duik in de (onder)waterwereld van de expositie ‘Plons! De toekomst van de zee’ in het Maritiem Museum.
‘Wauw, wat een indrukwekkend museum is dit als je binnenkomt, met al die schepen. Maar ik kom voor Plons! Samen met papa stap ik in de lift naar het tweede deck. Ik kan niet wachten… Ping, we zijn er! Als een speer ren ik de gang door naar het begin van de expositie. Vet, ik zie een piratenschip. Ik kruip achter het roer en ga hier voorlopig niet weg. Ik ben de beste kapitein op zee. Schip, ahoy!
Oké oké, ik wil ook graag alle andere leuke dingen nog doen. Zo bouw ik midden op zee een nieuw energieplatform en help ik met plastic uit het water halen. Als we tussen de blauwe muren staan met allemaal vissen en dieren erop, voelt het net alsof ik onderwater sta. Als afsluiter ren ik terug naar het piratenschip voor een laatste rondje achter het roer. Wat is het hier leuk!’
Tip van papa: De expositie is ontzettend leuk, maar de rest van het museum is ook een aanrader!








